Najpredávanejšie produkty

FIRE FIGHTER GORE II View larger

FIRE FIGHTER GORE II

Nový produkt

Zásahová obuv najvyššej kvality Určená na ochranu nohy hasiča pri zdolávaní všetkých druhov zásahov Jej konštrukcia zabezpečuje pri vysokej ochrane špičkový komfort pri jej nosení .

More details

216,00 € s dph

Tovar dostupný na objednávku

zapínanie zabezpečené :
- bočným zipsom
- predným šnúrovaním
Vďaka tejto kombinácii sa rýchlo a jednoducho obúvajú, pričom je tým eliminovaná až vylúčená poruchovosť . výrobca : STEITZ SECURA,
vrchný materiál : čierna koža s povrchovou úpravou „WATER-PROOF“, odolná voči vode, membrána : Gore-Tex membrána

Podrážka : novovyvinutá protipožiarna podrážka „ALPINE“, posilnená o silikónový nastrek Podošva je z materiálu nitrilkaučuk ( Perbunan ), 6,5mm hlboká, s ostrým profilom , extrémne oderuodolná, nehorľavá . Táto robustná šálová podošva ponúka širokú nášlapnú plochu , vysokú ochranu proti rezom a excelentnú odolnosť voči kyselinám a zásadám, ako aj pohonným hmotám. Podošva je vyplnená mäkkou polyuretánovou penou, ktorá má príjemné tlmiace vlastnosti a dostatočne chráni voči sálavému teplu pri zásahu, ale aj voči chladu v zimnom období. V päte obuvi sa naviac nachádza SECURA VARIO® výmenný tlmič nárazu, ktorý výrazne redukuje tlak pôsobiaci na chrbát a kĺby. K dispozícii je v piatich rôznych prevedeniach a jeho tvrdosť si môže každý používateľ vybrať podľa svojej hmotnosti. Tento preukázateľne napomáha k znižovaniu únavy.

Čižma má vo vrchnej časti mäkký kožený lem, ktorý zabezpečuje jej pohodlné nosenie, členkovú výstelku, pätový ohyb a bezpečnostné reflexné značenie. Oceľová špica ako i oceľová planžeta, zabezpečujú max. bezpečnosť pri práci.

Pridanú hodnotu obuvi zvyšuje tlmič vibrácií „VARIO“, ktorý je meniteľný podľa hmotnosti používateľa. Je možné si ju objednať v 4 šírkových skupinách , vďaka tejto výhode je zabezpečený komfort pri jej nosení. Táto obuv je výnimočná svojou kontštrukciou , vďaka ktorej je veľmi pohodlná a zároveň aj dostatočne pevná na ochranu nohy v extrémnych podmienkach .

Referencie napr. tu http://www.pozary.cz/clanek/47860-rocni-test-zasahova-obuv-od-zieglera/

6 other products in the same category: