Najpredávanejšie produkty

Calisia Vulcan CV 102 - zelená View larger

Calisia Vulcan NEO MNO zlatý štít, číre okuliare, zátylník

Nový produkt

Zásahová prilba Vulcan Neo je najnovší model prilby vytvorený spoločnosťou Brandbull. Zásahová prilba Vulcan NEO má inovatívny dizajn. Je vyrobená výhradne z kompozitov metódou priameho vstrekovania. Má vynikajúcu ochranu, pohodlie pri používaní a nový dizajn. Prilba určená na prácu v extrémnych podmienkach.

More details

245,00 € s dph

Zásahová prilba Vulcan Neo je najnovší model prilby vytvorený spoločnosťou Brandbull. Zásahová prilba Vulcan NEO má inovatívny dizajn. Je vyrobená výhradne z kompozitov metódou priameho vstrekovania. Má vynikajúcu ochranu, pohodlie pri používaní a nový dizajn. Prilba určená na prácu v extrémnych podmienkach. Poskytuje ochranu pri nízkych aj vysokých teplotách. Prilba prešla sériou testov, ktoré zaručujú odolnosť voči plameňu a tepelnému toku.

 

Zásahová prilba Vulcan NEO MnO so zlatým štítom a priehľadnými okuliarmi, multifunkčným držiakom pre masku a svietidlo, so zátylníkom, bez svietidla.

 

Vulcan Neo bol vyvinutý na základe dlhoročných skúseností a názorov používateľov prilieb. Pri jej konštrukcii boli použité najlepšie materiály dostupné na trhu a technické prevedenie sa nelíši od najlepších produktov na svete. Zásahová prilba Vulcan Neo je prilba typu B, ktorá je osobným ochranným prostriedkom kategórie III.

Pohodlné, mäkké vnútro prilby zaisťuje pohodlie pri nosení a chráni hlavu pred odreninami. Jednoduchá údržba, vyberateľná, umývateľná a dezinfikovateľná. Výsuvná ochrana očí - okuliare v optickej triede 1, chrániace oči pred pevnými predmetmi a kvapalinami pri záchranných prácach. Môžu byť tlmené alebo priehľadné. Systém znižovania okuliarov umožňuje ich nastavenie bez zosadenia rukavíc pomocou páčok umiestnených na oboch stranách škrupiny prilby. Mäkký silikónový podbradník a systém podbradníkov, odnímateľný bez potreby náradia. Jednotná univerzálna objímka pre montáž masky dýchacieho prístroja a baterky. V hornej rukoväti je možné plne nastaviť uhol svietidla aj pri zapnutom respirátore. Rýchle nastavenie a stabilné usadenie prilby na hlave je možné vďaka pohodlnému nastaveniu výšky a obvodu (v rozsahu od 47 do 68 cm), nosenie v rukaviciach bez skladania prilby. Jednotlivé prvky možno jednoducho rozobrať, vymeniť, umyť a dezinfikovať. Škrupina je odolná voči nárazom, prepichnutiu a bočnému rozdrveniu.

Plná ochrana pri nízkych (-40 ° C) aj vysokých teplotách.

Odolnosť voči plameňu (testy pri 1000 °C) a tepelnému toku.

Elektrické vlastnosti podľa normy EN 50365: 2002 a vybraných bodov normy EN 443: 2008. Kontakt s tekutými chemikáliami podľa EN 443: 2008.

Odolnosť voči roztaveným kovom a horúcim pevným látkam.

15 other products in the same category: